Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак назвав слабкий бік армії Росії

Росіяни намагаються підвищити мотивацію військових.

Росія має переваги в частині ядерного, ракетного потенціалу та авіації, бо почала кошти вкладати в розвиток збройних сил вже давно. 

Про це в інтерв`ю Оbozrevatel заявив Степан Полторак, міністр оборони України.

"У той же час в Росії "провисають" сухопутні війська.Ми спостерігаємо за цим процесом, відстежуємо, яким шляхом рухається Росія, які небезпеки можуть виникнути і, звичайно, приймаємо адекватні рішення для максимального нівелювання загроз.", - каже Полторак.

За даними міністерства, росіяни намагаються серйозно підвищити мотивацію особового складу під час проходження служби в ЗС РФ, також особливе значення надають фінансам.

"Проте питання фінансів залишається серйозним. Зокрема, минулого року, під час проведення останніх навчань, в тому числі в Білорусії, у них були величезні труднощі з питань мобілізації та перевірки готовності мобілізаційного ресурсу", - згадує міністр оборони України.

Раніше міністр оборони Степан Полторак розповів, що Україна повинна підвищувати обороноздатність у повітрі, розвиваючи авіацію і системи ППО. На запитання про те, яку зброю Украіна "випросила" у США, окрім протитанкових установок Javelin, Полторак відповів, що розвивати необхідно повітряні сили.

ВідеоМіністр Полторак дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН щодо АТО, воїнів та особистих проблем

Залиште свій коментар

Вибір редакції