Меркель хоче бачити прогрес у реалізації Мінських угод

Вона працюватиме над досягненням миру в Україні в рамках "нормандського формату".

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель визнала, що Мінські угоди не виконуються в повному обсязі, однак зменшують кровопролиття, повідомляє Deutsche Welle.

Вона переконана, що у питанні врегулювання миру на Донбасі потрібно негайно досягати прогресу, аби зменшити кровопролиття. На запитання про те, чи не зазнали краху Мінські домовленості через провокації Росії, Меркель відповіла: "Процес триває".

"Мінські домовленості залишаються основою для наших поточних зусиль. Вони визнані усіма сторонами. Вони сприяють тому, щоб запобігти ще більшому кровопролиттю. Але правдою є і те, що ми невідкладно потребуємо прогресу", - наголосила канцлерка і зазначила, що працюватиме над досягненням миру в Україні в рамках "нормандського формату".

Раніше Петро Порошенко, Ангела Меркель та Франсуа Олланд обговорили ситуацію на Донбасі та в окупованому КримуСпіврозмовники домовилися про спільні зусилля для врегулювання конфлікту виключно політико-дипломатичними засобами і наголосили на необхідності продовження послідовної взаємодії у "нормандському форматі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: