Ми знаємо, що він робив влітку. ЗМІ показали закриту дачу Путіна

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ми знаємо, що він робив влітку. ЗМІ показали закриту дачу Путіна

Фото: Reuters

Велика територія земель на острові належить друзям президента РФ. 

Російський канал "Дождь" опублікував розслідування про маєток на березі Ладозького озера в Карелії неподалік від острова Валаам, який може належати президенту РФ Володимиру Путіну.

За даними телеканалу, компанія, підконтрольна пов'язаним із Путіним бізнесменам Юрію і Борису Ковальчукам, володіє великою кількістю ділянок на вказаній території.  Місцеві жителі однозначно пов'язують одну з резиденцій безпосередньо із главою РФ.

Журналісти повідомили, що з 2010 до 2013 року ТОВ "Прайм" Ковальчуків придбала 140 гектарів сільгоспугідь в Лахденпохському районі Карелії на території планованого національного парку "Ладозькі шхери". Там фірма орендувала ще 290 гектарів земель лісового фонду.

Ймовірний маєток Путіна / Фото: Дождь

На вказаних землях розташовані кілька ретельно охоронюваних маєтків. Джерело журналістів у Закзборах  Карелії, неназваний бізнесмен і співробітник компанії, яка оформляла інтер'єр одного з будинків розповіли телеканалу, що маєток відвідував президент РФ Володимир Путін.

Своєю чергою, канал наголошує, що документального підтвердження відвідування Путіним резиденції знайти не вдалося. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков на запитання про резиденцію відповідати відмовився.

Повний сюжет розслідування доступний лише підписникам "Дождя". Відео починається зі слів "Ми знаємо, що він робив влітку" ("Я знаю, що ви зробили минулого літа" - фільм жахів, оснований на однойменному романі) Його частину опублікував Slon.

Нагадаємо, у липні 2016 року президент Росії Володимир Путін таємничо зникав і вперше засвітився на публічному заході протягом 11 днів – він взяв участь у літургії патріарха РПЦ Кирила на острові Валаам. Російський лідер перестав з'являтися на публіці ще 1 липня, а ще за п'ять днів відмовився від низки поїздок - на Алтай, в Якутію та Новгород. Офіційно "зникнення" Путіна не коментували.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
26к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація