Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На схід Росії після удару тайфуну насувається нова потужна негода

Наразі припинено залізничне сполучення із Сахаліном.

МНС Росії привело у підвищену готовність свої підрозділи на Сахаліні для захисту населення і територій від тайфуну.

Про це повідомив глава МНС Володимир Пучков, передають "РИА Новости".

"На Сахаліні розгорнуті сили і засоби МНС, підрозділи відомства приведені в підвищену готовність для захисту від тайфуну", - сказав він журналістам.

Наразі проводяться превентивні заходи з урахуванням прогнозу.

"В превентивних цілях припинено залізничне сполучення на острів Сахалін. Забезпечена доставка пасажирів автомобільним транспортом, організоване інформування населення", - повідомив Пучков.

На Далекому Сході 6 і 7 червня панує тайфун "Немтеун", який приніс сильні дощі та посилення вітру до більшості регіонів.

"Ситуація знаходиться під контролем МНС", - підсумував міністр.

Нещодавно 2 вересня у Приморському краї РФ через потужний тайфун "Лайонрок" в 13 муніципалітетах був введений режим надзвичайної ситуації. Найбільш складна обстановка в трьох селах Світла, Шумний і Антонівка, які виявилися повністю затопленими водою. Людей евакуюють у найближчі села і пункти тимчасового перебування. Станом на 1 вересня близько 500 осіб поміщені в пункти перебування, ще 400 – евакуйовані.

Нагадаємо, на початку вересня тайфун Лайонрок із Японії дістався Китаю. Зараз він вирує на північному сході країни. Стихія принесла в регіон масштабні повені. 17 тисяч місцевих мешканців евакуювали. Інформації про постраждалих поки не надходило. 

Відео На північному сході Китаю вирує тайфун Лайонрок, мешканців регіону евакуюють

Залиште свій коментар

Вибір редакції