Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новим прес-секретарем Пентагона став Чарльз Саммерс

Чоловік сказав, що це для нього- честь

Після відставки колишньої прес-секретарки оборонного відомства Сполучених Штатів Америки Дани Уайт її пост зайняв Чарльз Саммерс.

Про це повідомив офіційний сайт Міністерства оборони США.

Раніше  повідомляв про те, що прес-секретарка міноборони США Дана Уайт заявила про свою відставку слідом за відставкою глави Пентагону Джеймса Меттіса, який з 1 січня пішов зі своєї посади.

Всередині серпня у зв'язку з численними скаргами проти Дани Уайт було розпочато внутрішнє розслідування. Як повідомляє телеканал NBC, співробітники скаржилися, що прес-секретар змушувала їх купувати колготки та інші особисті речі, забирати одяг з хімчистки, бронювати відвідування візажиста і допомагати з документами по іпотеці.

"Провів відмінний день, як керівник вкрай талановитої команди відділу міністра оборони зі зв'язків з громадськістю. Для мене велика честь, що мені довірили консультувати в.о. глави Пентагону Патріка Шанахана і високопоставлених чиновників Міноборони зі зв'язків з громадськістю, а також мати можливість працювати з найбільшими військовими фахівцями у світі", - написав Саммерс у своєму Twitter.

Залиште свій коментар

Вибір редакції