Одіозний президент Дутерте "назвав" себе філіппінським Гітлером

Президент Філіппін Родріго Дутерте зажадав винищити три мільйони наркоманів у країні.

Скандальний президент Філіппін Родріго Дутерте прирівняв себе до нацистського лідера Адольфа Гітлера у п'ятницю, 30 вересня, на конференції в столиці країни Давао після візиту до В'єтнаму.

Дутерте також заявив, що був би щасливим вбити три мільйони споживачів наркотиків і дилерів, передає Reuters.

"Якщо Німеччина мала Гітлера, то Філіппіни..." — сказав Дутерте й, зупинившись, вказав на себе. 

Він також додав, що деякі критики його вже називали "кузеном Гітлера". 

Дарма, що Гітлер винищував єврейський народ, Дутерте заявив: "У нашій країні 3 мільйони наркоманів. Я був би щасливий забити їх усіх". 

Як повідомляє Reuters, ці коментарі вже викликали обурення серед єврейських громад у США. Це, своєю чергою, може спричинити тиск на американський уряд, відтак відносини з філіппінським лідером США можуть зробити більш жорсткими.

Нагадаємо, близько тижня тому Дутерте показав середнього пальця усьому Євросоюзу. Політику стали не до вподоби зауваження європейської спільноти щодо його нелюдських методів боротьби з наркоманією в країні. 

До слова, президент Дутерте проводить жорстоку політику боротьби з наркоторгівлею на Філіппінах. Кількість загиблих у ході "наркотичної війни Дутерте" зросла до 3800 осіб. Європейський парламент закликав філіппінського лідера "зупинити хвилю позасудових покарань та вбивств". 

На Філіппінах вбили близько двох тисяч людей у "війні" з наркотиками

Залиште свій коментар

Наступна публікація