Під час розваг з биками в Іспанії скалічилися близько 450 людей

"Криваве" свято в Памплоні: бики підняли на роги десятки людей, один випадок завершився смертю. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Забіги з биками в Памплоні
AFP
Цього року традиційні забіги з биками, які відбуваються в іспанському місті Памплона в рамках свята "Сан Фермін" (святий Фермін) стали одними з "найкривавіших" за всю свою історію.

Під час забігів один з учасників загинув, близько 450 отримали поранення різного ступеня тяжкості, 8 з них - важкі, повідомили рятувальні служби міста.

Тільки впродовж вівторка, 14 липня, 54 учасники забігів було травмовано, а четверо з них опинилися на лікарняних ліжках. Особливо "буянив" бик на прізвисько "Обраний", який по-спринтерські пробігав за дві хвилини 850-метрову дистанцію, піднімаючи на роги всіх, хто не встиг ухилитися.

Сьогоднішня "розправа" бика з любителями гострих відчуттів сталася всього через 4 дні після смерті учасника традиційних забігів з биками в Памплоні - 27-річного Даніеля Хімено. Він отримав поранення в шию, від якого через деякий час помер в лікарні.

За даними проведеного в Іспанії опитування громадської думки, більшість іспанців вважають, що кожен учасник цих небезпечних забігів з биками має право сам розпоряджатися своєю долею.

Читайте також:

Бик розірвав матадору... ширіньку

В Іспанії на святі бик відірвався від стада. Є жертви

На забігу з биками в Іспанії поранені п'ятеро людей

У Мексиці бик втік з кориди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: