Платону Лебедєву відмовили в умовно-достроковому звільненні

До справи були долучені документи колонії, в яких йшлося про порушення Лебедєва: зокрема, він втратив робу, тапочки та інші предмети, видані йому в місці відбування покарання.

Вєльський районний суд Архангельської області 27 липня відмовив в задоволенні прохання підприємця Платона Лебедєва про умовно-дострокове звільнення. Раніше підтримати клопотання відмовилася прокуратура Бєльського району, а керівництво колонії дало ув’язненим негативну характеристику.

Як повідомляється, розгляд прохання Лебедєва про УДЗ почався 26 липня. На підтримку звільнення ув'язненого підприємця висловилися його родичі: брат, дружина, дочка.

Кілька роботодавців також заявили, що можуть надати Лебедєву місце роботи у разі звільнення.

При цьому до справи були долучені документи виправної колонії, в яких йшлося про порушення, які вчинив Лебедєв: зокрема, він втратив робу, тапочки та інші предмети, видані йому в місці відбування покарання.

Крім того, колишній глава "Менатепу" нібито одного разу звернувся до офіцера "на ти". Сам Лебедєв з цим не погодився.

Лебедєв подав на УДЗ після того, як 30 грудня разом з екс-керівником "ЮКОСа" Михайлом Ходорковським був засуджений до 14 років позбавлення волі. Підприємець перебував під вартою з 2003 року і, отже, відбув більше половини строку.

Спочатку прохання було подано в Москві, де Лебедєв перебував у зв'язку з розглядом справи. Однак засудженого етапували в вєльську колонію до того, як московський суд встиг розглянути прохання, і прохання про УДЗ надійшло до місцевого суду.

Читайте також:

Російська газета запропонувала взяти Платона Лебедєва на поруки

Стало відоме нове місце ув'язнення Платона Лебедєва

Ходорковського і Лебедєва визнали в'язнями совісті

ВідеоПлатону Лебедєву відмовили в умовно-достроковому звільненні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: