Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Помер актор, який грав "Телепузика" Тінкі-Вінкі

Саймон Шелтон пішов з життя у віці 52 років.

Сьогодні стало відомо про смерть британського актора Саймона Шелтона, який прославився, зігравши Тінкі-Вінкі у популярному дитячому шоу "Телепузики".

Шелтона не стало у 52 роки, у нього залишилося троє дітей.

Одним з перших сумну звістку повідомив брат Пола МакКартні Майкл МакГір. Він висловив співчуття родині Шелтона у Facebook.

"Дуже сумно почути про Сі. Він був веселим хлопцем і танцюватиме у барі Дядька Біллса, потягуючи коктейлі доти, доки ми говоритимемо. Люблю тебе і дітей від мене і моєї X", - написав МакГір.

Шелтон був також балетним танцівником і хореографом. У "Телепузиках" він знявся, замінивши першого виконавця ролі Тінкі-Вінкі Дейва Томпсона. Спочатку він не хотів братися за цю роботу, але згодом назвав "Телепузиків" телевізійним аналогом The Beatles або Take That.

"Телепузики"
Саймон Шелтон у "Телепузиках" зіграв Тінкі-Вінкі

Саймона Шелтона поховають 7 лютого. Гостей попросили прийти на похорон в одязі яскравого забарвлення, щоб таким чином вшанувати пам'ять Шелтона.

Нагадаємо, що перша серія дитячого шоу "Телепузики" була випущена 1997 року. Головними персонажами були людиноподібні плюшеві істоти з антенами на головах і телеекранами на животі Тінкі-Вінкі, Діпсі, Ляля і По. Остання серія шоу вийшла у лютому 2001.

Саймон Шелтон взяв участь у 14 епізодах "Телепузиків", які побачили світ від 1998 до 2001.

Залиште свій коментар

Вибір редакції