Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Потужний вірус-вимагач може повторитися у понеділок – Європол

Цього разу він може торкнутися більше людей.

Потужна хакерська атака, яка в п'ятницю вразила понад 200 тисяч людей у 150 країнах світу, може повторитися у понеділок, 15 травня.

Про це в інтерв'ю Бі-бі-сі заявив директор Європолу Роб Уейнрайт.

За його словами, незважаючи на те, що поширення вірусу на час вдалося зупинити, хакери встигли оновити програму-вимагач.

Роб Уейнрайт рекомендує всім компаніям завантажити патчі до того, як у понеділок працівники вийдуть на роботу.

Глава Європолу також зазначив, що програма-вимагач працює в парі з вірусом, дозволяючи їм "через один заражений комп'ютер поширюватися по мережах". Тому кількість постраждалих постійно зростає.

Нагадаємо, в п'ятницю, 12 травня стало відомо про масштабну кібератаку. Лікарні та телекомунікаційні компанії по всьому світу стали жертвами хакерів-здирників. Повідомлялося, що в установ є тільки три дні, щоб відправити компенсацію хакерам. Після цього комп'ютери "поставлять на лічильник": ціна за повернення файлів зросте вдвічі. А якщо жертви хакерської атаки не заплатять протягом семи днів, то втратять свої файли назавжди.

Крім Росії і Британії, мова йде про такі країни, як США, Китай, Іспанія, Італія. Хакери могли використовували кіберозброєння, викрадене в американських шпигунів.

Відео Світ сколихнула найбільша в історії хакерська атака із вірусом-здирником

Залиште свій коментар

Вибір редакції