Повінь на річці Міссісіпі поширюється на південь

Міссісіпі вийшла з берегів і залила уже понад 200 гектарів угідь. На затоплених територіях з'явилося багато отруйних змій, алігаторів, павуків та щурів.

Мешканці міст і сіл у нижній течії Міссісіпі готуються до сильної повені: основна маса води з річки, яка вийшла з берегів, рухається на південь.

У дельті Міссісіпі, де розташовані бідні райони, річкові потоки вже зруйнували сільськогосподарські угіддя, а багатьом мешканцям довелося залишити свої будинки.

Вода вже затопила величезну територію більш ніж у 200 гектарів, він повені також постраждала ігрова індустрія, яка є істотною частиною економіки штату Міссісіпі. Усі 19 казино, розташовані уздовж узбережжя, на цьому тижні закриті.

Місцева влада попередила про те, що на затоплених паводковими водами територіях з'явилося дуже багато отруйних змій, а також алігатори, павуки та щури.

За повідомленнями Національної служби погоди, у вівторок рівень води в Міссісіпі в районі Мемфіса піднявся на 14,6 м. Такого повені в Мемфісі не пам'ятають із 1930-х років, коли 1,3 тисячі людей залишили домівки, побоюючись за свої життя.

Зараз влада також закликала населення бути готовим до термінової евакуації. Сотні людей вже переселені в сусідні райони. Наразі пік рівня води вже минув Мемфіс і, за прогнозами, приблизно через три тижні дійде до Нового Орлеана, розташованого майже в самому гирлі ріки.

Притоки Міссісіпі також вийшли з берегів. У штаті Арканзас одночасно з підняттям рівня води на західному березі річки Міссісіпі розлилася річка Уайт-Рівер, через що владі довелося припинити рух на одному з найбільш завантажених у штаті шосе.

Рівень води в Міссісіпі наближається до історичного максимуму. Розгул стихії, викликаний проливними дощами і таненням снігів, торкнувся вісьмох південних штатів США.

Читайте також:

Річка Міссісіпі загрожує США рекордним потопом

В аеробус з 500 пасажирами влучила блискавка (унікальне відео)

Етна почала викидати фонтани лави, на вулкані відкрився новий кратер

Сейсмологи: на Землі почалася епоха мегакатастроф

ВідеоПовінь на річці Міссісіпі поширюється на південь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: