Повінь затопила аеропорт Бангкока

Вода прорвала дамби, які захищали аеропорт Дон Міанг. Одна з авіакомпаній вже скасувала польоти до 1 листопада.

Повінь у Бангкоку / Фото: AFP
Повінь прорвала дамби, які захищали один з аеропортів Бангкока – Дон Міанг, який обслуговує в основному внутрішні рейси і є другим за значенням аеропортом країни.

Як повідомив начальник аеропорту, вода вже проникла на його територію, але злітні смуги поки не постраждали, і авіавокзал працює в нормальному режимі.

БАНГКОК ОГОЛОШЕНО ЗОНОЮ СТИХІЙНОГО ЛИХА

Проте вже щонайменше одна авіакомпанія, Nok Air, заявила, що змушена припинити польоти до 1 листопада. Представник Nok Air сказав, що літаки, які вже вилетіли з інших міст, будуть направлені до аеропорту Суварнабхумі, головного міжнародного аеропорту Бангкока.

Тим часом повінь загрожує кільком промисловим підприємствам і державним установам на півночі столиці Таїланду, зокрема одній з в'язниць, дві тисячі ув'язнених якої вже були евакуйовані.

Центральна частина Бангкока, де зосереджена економічна і політичне життя Таїланду, поки не постраждала. Влада намагається направити потоки води в море і на околиці міста. Раніше було вирішено пожертвувати для цієї мети східними і західними районами столиці.

За офіційними даними, в результаті повені в Таїланді загинули вже 366 людей, десятки тисяч залишилися без даху над головою.

Читайте також:

Бангкок оголошено зоною стихійного лиха

МЗС радить українцям не потикатися до затопленого Таїланду

Повінь прорвала дамбу - Бангкок йде під воду

Повінь в Таїланді може обернутися дефіцитом жорстких дисків у світі

Повінь затопила аеропорт Бангкока

Повінь затопила аеропорт Бангкока

Повʼязані теми:

Наступна публікація