Повінь в Таїланді може обернутися дефіцитом жорстких дисків у світі

Western Digital змушена обмежити випуску HDD на своїх виробничих лініях поблизу Бангкока через стихійне лихо.

Руйнівна повінь в Таїланді, жертвами якої стали близько 300 людей і три мільйони постраждали, негативно позначилася на бізнесі компанії Western Digital з випуску жорстких дисків.

Всесвітньо відомий виробник засобів для зберігання даних офіційно повідомив про вимушені обмеження щодо випуску HDD на своїх виробничих лініях поблизу Бангкока в поточному кварталі.

Подібний крок, попереджають експерти, напевно призведе до значних обмежень у сфері постачань, оскільки таїландські виробничі потужності є дуже важливою ланкою у внутрішній структурі компанії.

Скажімо, у кварталі, що завершився 1 липня, фабрики Western Digital в Таїланді та Малайзії відвантажили приблизно 54 мільйона жорстких дисків, з яких близько 60 відсотків припало на таїландські вузли.

Повідомляється, що повінь спричинила за собою серйозні проблеми в регіональній інфраструктурі, зокрема, у транспортній та комунальній сфері, а також викликало підтоплення деяких підприємств і будинків службовців.

Все це призвело до неможливості для Western Digital зберегти випуск продукції, що має відношення до HDD, в колишніх обсягах.

Виробник очікує, що певні компоненти, необхідні для виробництва HDD, опиняться в дефіциті. Утім, будь-які конкретні прогнози у WD робити остерігаються через те, що ситуація постійно змінюється.

Повінь у Таїланді є найсильнішою за останні роки. Тропічні зливи затопили значні площі в північній, північно-східній і центральній частині країни. Збитки від повеней, за попередньою інформацією, вже перевищили один мільярд доларів.

Читайте також:

Тисячі голодних крокодилів втекли з ферми поблизу таїландського курорту

Шоколад стане дефіцитним делікатесом через 40 років

IBM проголосила кінець ери персональних комп'ютерів

HP припиняє виробництво смартфонів і планшетних комп'ютерів

Повінь в Таїланді може обернутися дефіцитом жорстких дисків у світі

Повінь в Таїланді може обернутися дефіцитом жорстких дисків у світі

Повʼязані теми:

Наступна публікація