Президент Чилі наспівав у Німеччині гімн Третього рейху

Президент Чилі Себастьян Піньєра подякував Берліну за допомогу в порятунку шахтарів, згадавши знамениту цитату з нацистського гімну "Німеччина понад усе".

Президент Чилі Себастьян Піньєра, який зараз перебуває в турне європейськими країнами, на зустрічі з німецьким президентом Крістіаном Вульфом згадав гімн нацистської Німеччини.

До гостьової книги президентського палацу Беллевю він записав перший рядок гімну Німеччини епохи Третього рейху.

Таким чином Піньєра подякував своєму візаві за допомогу Берліна у справі порятунку 33 чилійських шахтарів, які просиділи більше двох місяців під завалами на глибині близько 700 метрів на одній з мідних шахт.

Щоб зробити подяку якомога більш теплою, Себастьян Піньєра згадав про перший рядок гімну Німеччини - "Німеччина понад усе" - і записав її до гостьової книги президентського палацу.

Нагадаємо, гімн нацистської Німеччини в ФРН заборонено.

Комічний і водночас неполіткоректний інцидент прес-службі президента Німеччини приховати не вдалося, оскільки Піньєра в присутності журналістів обговорював з послом Чилі в Німеччині Хорхе Шютцем правила написання німецьких слів з першого рядка гімну епохи Третього рейху.

Але скандалу вдалося уникнути. Піньєра заявив усім, що діяв з кращих спонукань.

До речі, у себе на батьківщині чилійський президент, який є успішним бізнесменом і мільйонером, теж відомий своєю екстравагантністю. Наприклад, одного разу він вразив громадськість, зізнавшись, що вважає Робінзона Крузо відомим мандрівником, який існував реально.

Читайте також:

Чилійські шахтарі поклялися на крові не розповідати всі подробиці свого полону

США подають до суду на Німеччину за борги Третього рейху

Президент Болівії вдарив у пах суперника під час футбольного матчу

Обама оконфузився перед жінками: у нього впала емблема (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: