Перейти до змісту
Президент Ірану назвав США лідером світового тероризму

Іран відповів на визнання КВІР терористичною організацією.

Президент Ірану Хасан Рухані різко відреагував на внесення Сполученими штатами Корпусу вартових ісламської революції до списку терористичних організацій та назвав США лідерами світового тероризму.

Про це пише CNA.

Рухані заявив, що Америка затамувала злість на Корпус і саме тому внесла його до чорного списку.

"Вартові жертвували своїми життями, щоб захистити наш народ, нашу ісламську революцію 1979 року. А сьогодні Америка, яка затамувала злість на корпус, занесла його в чорний список. Америка сама використовувала терористів як інструмент у регіоні, а гвардія боролася з ними з Іраку до Сирії", - заявив іранський президент.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп в понеділок оголосив про рішення внести іранський Корпус вартових ісламської революції до переліку міжнародних терористичних організацій. Цим рішення у цей список уперше потрапила установа, що є державною та має урядове фінансування. Після чого Вища рада національної безпеки Ірану вирішила вважати центральне командування збройних сил США терористичною організацією.

Відео Вперше в історії США визнали збройні сили іншої держави терористичною організацією

Корпус вартових ісламської революції - це елітні війська Ірану. Про безпрецедентне рішення оголосив держсекретар Майк Помпео. Вже за тиждень воно набуде чинності, а це означає, що Вашингтон зможе запроваджувати додаткові санкції проти Тегерана - заморожувати рахунки військових та видавати заборони на в'їзд.   

Вперше в історії США визнали збройні сили іншої держави терористичною організацією

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин