Іран офіційно визнав командування армії США терористами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такою стала відповідь Тегерану на американське рішення щодо Корпусу вартових ісламської революції.

Вища рада національної безпеки Ірану вирішила вважати центральне командування збройних сил США терористичною організацією. Так офіційний Тегеран відреагував на аналогічне рішення Вашингтона щодо Корпусу вартових ісламської революції.

Також головний дипломат Ірану Джавад Заріф листом до президента своєї країни Хассана Рухані звинуватив центральне командування США в "прихованій і відкритій підтримці терористичних угруповань в регіоні та прямому втручанні в терористичну діяльність".

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп в понеділок оголосив про рішення внести іранський Корпус вартових ісламської революції до переліку міжнародних терористичних організацій. Цим рішення у цей список уперше потрапила установа, що є державною та має урядове фінансування.

ВідеоСША планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

США ввели нові санкції проти трьох російських компаній. Попри міжнародні обмеження, росіяни постачали до охопленої війною Сирії - її диктатору Асаду - іранську нафту. Робили це через добре організовані злочинні схеми. За це до санкційного списку потрапили три організації та шестеро людей. 

США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

Залиште свій коментар

Вибір редакції