Путін погрожував губернатору зубним буром

Путін погрожував губернатору зубним буром

Російський прем'єр так жартує / Фото: РИА Новости

На цей раз, обїзджаючи простори Росії, Путін спробував себе у ролі стоматолога.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, який перебуває з робочою поїздкою у Білгородській області, відвідав дільничну лікарню, де особливу увагу приділив стоматологічному кабінету.

Глава уряду пройшов по її корпусах і вислухав побажання медиків. Медпрацівники зізналися, що мріють про апарат УЗД, мамограф, електрокардіограф та новий стоматологічний кабінет, повідомляє прес-служба уряду РФ.

У кабінеті стоматолога Путін попросив губернатора Білгородської області зайняти місце пацієнта, а сам, сміючись, взяв у руки зубний бур.

"Сядьте, будь ласка. Якщо не поміняєте обладнання, я приїду до Вас і буду лікувати цим апаратом тут все сам", - пожартував прем'єр.

Голова регіону відерагував миттєво, пообіцявши все зробити, як треба.

Зазначимо, під час тієї ж поїздки у Білгородську область, Путіна ледь не завалив хлопчик. Російський прем'єр поцікавився у маленького дзюдоїста Діму, який у ньго улюблений прийом, та ще й попросив показати.

Діма впевнено підійшов до прем'єра, схопив його за барки і почав підсікати. "Стоп, на цьому зупинися", - зупинив свого партнера на половині прийому Путін.

А у китайському селі знайшли двійника Путіна, відразу ж після присудження Путіну китайського аналогу Нобелівської премії.

Читайте також:

Хлопчик намагався завалити Путіна

В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст (відео)

Росіяни підірвали YouTube стьобними роликами про Путіна

У китайському селі знайшли двійника Путіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація