В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст (відео)

В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст (відео)

Кадр з ролика "Давай зробимо це разом"

На відеоролик "Давай зробимо це разом", що агітує за прокремлівську партію, поскаржилися в Генпрокуратуру.

Російська опозиція звинуватила провладну партію "Єдина Росія" у поширенні агітації з сексуальним та кримінальним підтекстом.

Тепер відеоролик "Давай зробимо це разом", що агітує голосувати за "Єдину Росію", окремі опозиціонери назвали "еротичним" і "аморальним". У самій партії нічого поганого в ньому не бачать, навпаки, вважають агітацію "прикольною".

Днями відео було розміщено в YouTube та поширено в соціальних мережах активістами партії. Сюжет простий. Дівчина в день голосування приходить на виборчу дільницю, отримує бюлетень. Дорогою до кабінки для голосування вона помічає молодого хлопця. У них виникає взаємна симпатія. Вони заходять разом в кабінку, а через деякий час виходять звідти, поправляючи одяг і волосся.

Втім, тепер ролик перевірять на відповідність закону. Заступник голови комітету з безпеки, член "Справедливої ​​Росії" Геннадій Гудков повідомив, що направить офіційні запити в Генпрокуратуру і Центрвиборчком.

"По суті справи, в своїй рекламі політтехнологи "Єдиної Росії" закликають до конституційних порушень. Єдинороси забули, що голосування в Росії – таємне", - заявив Гудков. Він нагадав, що, згідно із законом, людина, яка опускає бюлетень в урну, в кабінці має перебувати одна.

У МВС РФ підтвердили, що якщо незаконність агітації буде доведена, творцям відео загрожує адміністративний штраф до 100 тис. рублів. Якщо ж хтось наважиться на такий вчинок в реальному житті, це буде розцінено як грубе порушення громадського порядку, що потрапляє під дію ст. 213 Кримінального кодексу "Хуліганство".

Керівник дирекції програм моніторингу виборчих кампаній Незалежного інституту виборів Аркадій Любарев вважає, що єдиноросам краще самим зняти цей ролик перед тим, як виборча комісія або Генпрокуратура ухвалить якесь рішення. Втім, на його переконання, прямого порушення закону в ролику немає.

Голова комісії з агітації та пропаганди партії "Єдина Росія", депутат Держдуми Андрій Ісаєв на ці претензії відповів жорстко.

"(Коли) ми намагаємося оскаржити фразу "Єдина Росія - партія шахраїв і злодіїв", нам кажуть - це оціночна думка, і в задоволенні наших вимог відмовляють. Тому якщо закон забороняє - це незаконно, нечесно і неправильно. Якщо закон дозволяє - це правильно і добре", - заявив Ісаєв.

Читайте також:

Макаревич про однопартійців Путіна: "Нас трахнули без попередження"

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина" (відео)

В Росії створюється рух "наХ-наХ: Голосуй проти всіх"

У Рунеті завершився конкурс плакатів "Єдина Росія – партія шахраїв та злодіїв"

В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст

В агітації "Єдиної Росії" знайшли еротику і кримінальний підтекст

Повʼязані теми:

Наступна публікація