Макаревич про однопартійців Путіна: "Нас трахнули без попередження"

Макаревич про однопартійців Путіна: "Нас трахнули без попередження"

Андрій Макаревич

На концерті "Машина времени" без відома музикантів провели агітацію за "Єдину Росію". Андрій Макаревич обурений.

Андрій Макаревич дав пояснення з приводу того, що саме сталося на концерті гурту "Машина времени" в Кемерово.

Там, нагадаємо, під час виступу на сцену вийшов чоловік і повідомив, що концерт проходить за підтримки прокремлівської партії "Єдина Росія" та почав агітувати за неї. Це викликало обурення глядачів, які почали голосно свистіти і вимагати повернення грошей за квитки.

Сам Макаревич охарактеризував інцидент як "трахнути без попередження".

"Прийшли перед початком концерту з адміністрації губернатора - кажуть, хочуть нас нагородити почесними знаками за вислугу перед мистецтвом і за шахтарську любов. Ну, нагороджуйте - не ображати ж, тільки коротко . Виходить на сцену молода людина і починає віщати за "Єдину Росію" і Народний фронт - ми навіть "мяу" сказати не встигли. Це називається трахнути без попередження", - розповів музикант.

"Народ в залі зреагував швидше - засвистів, тому промову свою товариш зім'яв, значки роздав і пішов геть. У зв'язку з цим у мене величезне прохання: панове губернатори, мери, їхні заступники з політроботи і представники всіх без винятку політичних рухів - будь ласка, не треба нас нічим нагороджувати, вручати почесні знаки, виходити на сцену і агітувати на нашому фоні. Хоча б до виборів. А то один вякнув - і ми знову в лайні", - додав він.

Нагадаємо, політична ситуація в Росії все більше напружується перед виборами – у грудні повинні пройти парламентські, а навесні 2012 року – президентські. В центрі уваги останнім часом опинилися відносини влади з відомими рок-музикантами.

Так, раніше лідери гуртів "Машина времени" і "Чайф" Андрій Макаревич і Володимир Шахрін вже заявляли, що вони більше не хочуть виступати на підтримку Володимира Путіна чи Дмитра Медведєва (коли три з половиною роки тому тандем Путін-Медведєв святкував свою перемогу, рокери брали участь у грандіозному концерті).

Читайте також:

Рунет підірвав новий хіт "Наш дурдом голосует за Путина"

Російські рокери відмовилися від підтримки тандему Путін-Мєдвєдєв

Макаревич написав пісню "К нам в Холуёво приезжает Путин" (відео)

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Повʼязані теми:

Наступна публікація