Путін розповів, як вибачався перед Меркель

За словами Путіна, відносини між РФ і Німеччиною не вдалося зіпсувати.

Президент РФ Володимир Путін запевняє, що він не знав про те, що канцлера ФРН Ангели Меркель має страх перед собаками, коли прийшов на зустріч до неї в 2007 році в супроводі лабрадора на прізвисько Коні. Він заявив, що йому хотілося зробити приємне, показавши свого вихованця колезі.

"Я потім пояснив і вибачився за це", —заявив Путін в інтерв'ю німецькому виданню Bild, яке з'явилося на сайті Кремля.

Крім того, Путін вважає, що відносини між РФ і Німеччиною не вдалося зіпсувати і звинуватив ЗМІ в спробах це зробити.

"Взаємна симпатія двох народів ‒ це найголовніше, це лежить в основі наших відносин. Незважаючи на спроби ‒ на ваші спроби, на спроби ваших колег ‒ зіпсувати наші відносини за допомогою засобів масової інформації і антиросійської пропаганди, мені здається, все одно це зробити не вдалося так, як вам би хотілося. Не ваші особисто, звичайно. Я маю на увазі ЗМІ взагалі, в цілому, в тому числі в Німеччині. У Німеччині дуже сильний закордонний вплив на засоби масової інформації, насамперед із-за океану", — заявив Путін.

"У нас стосунки зберігаються, ми регулярно зустрічаємося з федеральним канцлером на різних заходах, сім разів у минулому році зустрічалися, 20 разів розмовляли з нею телефоном ", — сказав Путін.

Нагадаємо, що Німеччина несподівано висловила рішучу підтримку Україні через агресію Росії. В Німеччині говорять, що відносини Меркель і Путіна сильно змінилися, адже російському президенту не довіряють.

Автор вже двох книг про Меркель і редактор берлінського бюро журналу "Spiegel" Дикр Курбьювайт розповів, чому канцлер не може знайти спільну мову з Путіним. Курбьювайт, зокрема, згадав поширені в мережі топлес фото Путіна і інцидент, коли російський президент випустив у присутності Меркель величезного пса.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: