Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін заявив, що Росія вже пробила дно кризи

Незважаючи на це, президент РФ продовжує сподіватися на зміни.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що країна пройшла дно кризи ще в 2015 році.

Про це президент РФ повідомив на зустрічі лідерів саміту Росія-АСЕАН з представниками ділового форуму, передає РІА Новости.

"Низький рівень безробіття - менше 6%, помірний розмір зовнішнього боргу - один з найнижчих, і профіцит торгового балансу - 160 млрд в 2015 році. Дії Банку Росії з введення гнучкого курсу рубля дозволили економіці адаптуватися і зберегти високий рівень золотовалютних резервів - на 1 травня він склав 1,5 млрд. В результаті - і це визнають експерти - дно кризи в 2015 році можна вважати пройденим", - заявив Путін.

Незважаючи на це, президент РФ не перестає сподіватися, що все зміниться. На його думку, російська економіка довела свою стійкість в умовах несприятливої зовнішньої кон'юнктури. Путін вважає, що це вдалося тільки завдяки антикризовим заходам уряду і нічому іншому.

Нагадаємо, 19 травня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що РФ має проблеми із залученням зовнішніх кредитів, але це не робить негативного впливу на економіку країни.

За його словами, це кардинальним чином не вліет на економічний розвиток та на розвиток торгово-економічного співробітництва з нашими партнерами.

Як відомо, Росія входить у групу країн Центральної та Східної Європи з найбільшими ризиками політичної нестабільності. Про це повідомляється в доповіді МВФ, присвяченому економічній ситуації в країнах регіону. РФ присвоїли рейтинг нестабільності в діапазоні від 60 до 70.

Залиште свій коментар

Вибір редакції