МВФ вніс РФ і Україну до списку політично нестабільних країн

6 квітня Світовий банк погіршив прогноз по динаміці ВВП Росії в 2016 році.

Росія входить в групу країн Центральної та Східної Європи з найбільшими ризиками політичної нестабільності.

Про це повідомляється в доповіді МВФ, присвяченому економічній ситуації в країнах регіону. РФ присвоїли рейтинг нестабільності в діапазоні від 60 до 70, до цієї ж групи належать Білорусь, Україна, Молдова, Боснія і Туреччина. Загалом майже половина країн регіону має ризики, що перевищують позначку в 50 балів, тобто можуть вважатися нестабільними. До цієї категорії також віднесли Чорногорію, Македонію та Косово.

При цьому в доповіді наголошується, що економічна ситуація в регіоні в 2016 році порівняно з 2015-м покращиться. Це пов'язують з пом'якшенням рецесії в Росії.

6 квітня Світовий банк погіршив прогноз по динаміці ВВП Росії в 2016 році. Міжнародна організація чекає, що економіка скоротиться на 1,9 відсотка замість 0,7 відсотка, які прогнозувалися раніше.

Вже в наступний вівторок, 10 травня, в Україні почне роботу місія Міжнародного валютного фонду. Очолить "ревізорів", які будуть в Києві до 18 травня, Рон ван Руден.

Ситуацію в Україні після відставки уряду Яценюка Турб'єрн Ягланд вважає нестабільною

Голова Ради Європи закликав українську владу найближчим часом сформувати новий уряд та прискорити процес реформ. Від весняної сесії МВФ нашій делегації, що полетіла до Сполучених Штатів, навряд чи можна сподіватися на плідну співпрацю. Від України чекають виконання зобов'язань, і доки їх не буде, грошей не дадуть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: