Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британець зібрав море лайків і переглядів, знявши секс просто на вулиці

Чоловік відзняв пару, яка займалася сексом за стіною будинка, у стилі передачі Девіда Атенберо.

На одній із вулиць англійського містечка молода пара зайнялася пристрасним сексом, і єдине, що їх відгороджувало від людей - це стіна одного із будинків у Барнслі.

Очевидцем цієї сцени став 31-річний британець Дензіл Сміт, який відзняв усе на камеру свого смартфону. Доки парочка насолоджувалася один одним, Дензіл коментував це дійство у стилі передачі "Тенденції у світі тварин" Девіда Атенберо, повідомило видання MetroNews.

"Зараз на планеті Земля у Барнслі, Веллінгтон-стріт, відбувається рідкісний ритуал спарювання між представником гіпопотама і однієї самки носорога", - зазначив британець.

Однохвилинне відео одразу набрало велику кількість відгуків на Facebook, буквально за декілька годин воно набрало тисячі лайків та коментарів.

Сам Дензіл Сміт задоволений тим, що відео розвеселило багатьох людей, але дав пораду: наступного разу закоханим слід винаймати кімнату. 

Нагадаємо, що 27 січня у Британії хлопець натрапив на секс двох співробітників у популярній мережі  PIZZA HUT та оприлюднив відео моменту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції