Російських солдатів відправили на бої в 5D-реальності

Дата публікації
Перегляди
1666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Російських солдатів відправили на бої в 5D-реальності

Для російських солдатів створюють умови бою, максимально наближені до реальних / Фото: AFP

Вперше в Росії пройшли навчання з обладнанням, яке імітує ефекти 5D - від свиста куль і криків поранених до засліплюючих вибухів.

В Росії вперше відбулися військові навчання з використанням 5D ефектів. На новітньому обладнанні були проекзаменовані підрозділи Західного військового округу.

"На полігоні встановлено новітнє обладнання, що повністю імітує ефекти 5D реальності, зокрема, мережа ретрансляторів і звукових імітаторів, які за допомогою підсилювачів відтворюють записи шумових ефектів бою, вибухи мін та артилерійських снарядів, гул моторів, свист куль, стогони поранених і заклики противника скласти зброю", - розповів начальник прес-служби округу полковник Андрій Бобрун.

За його словами, "проти" військовослужбовців діють диверсійні групи, які порушують лінії зв'язку, беруть "язиків", створюють завали на маршрутах, організовують засідки і напади на колони солдатів.

При цьому вони застосовують імітаційні засоби, що позначають вибухи боєприпасів, і які як за візуальними, так і звуковими ефектами нічим не відрізняються від розривів справжніх авіаційних бомб, мін та артилерійських снарядів.

За оцінкою полковника, проміжні результати засвідчують зростання інтересу військовослужбовців до занять з бойової підготовки, а також високий рівень відповідальності та самовіддачі кожного з них при виконанні навчально-бойових завдань.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація