Штаби Навального призупинили свою роботу

Штаби Навального призупинили свою роботу

Фото: Associated Press

Прокуратура Москви припинила діяльність штабів політика Олексія Навального до рішення Мосміськсуду за позовом про визнання їх екстремістськими організаціями.

Штаби політика Олексія Навального в різних містах Росії оголосили про припинення своєї діяльності після того, як прокуратура призупинила їхню роботу до рішення суду за позовом про екстремізм.

Повідомлення про це з'явилися в телеграм-каналах штабів у Москві, Петербурзі та Єкатеринбурзі. Також про це зазначили на офіційному сайті опозиціонера Навального.

"На жаль, працювати в колишньому форматі ми більше не можемо. Це небезпечно для наших співробітників і наших прихильників", - сказано в заяві, яку опублікували штаби Навального. Через рішення прокуратури організації заморозять свої сторінки в соцмережах.

Нагадаємо, що 23 квітня опозиціонер Олексій Навальний заявив, що припиняє голодування. Адвокати Навального повідомили, що він скаржиться на сильний біль у спині і в ногах. Втім у колонії відмовились запрошувати сторонніх лікарів, а медики з федеральної служби виконання покарань заявили, стан Навального – задовільний. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація