Штаби Навального призупинили свою роботу

Штаби Навального призупинили свою роботу

Associated Press

Прокуратура Москви припинила діяльність штабів політика Олексія Навального до рішення Мосміськсуду за позовом про визнання їх екстремістськими організаціями.

Штаби політика Олексія Навального в різних містах Росії оголосили про припинення своєї діяльності після того, як прокуратура призупинила їхню роботу до рішення суду за позовом про екстремізм.

Повідомлення про це з'явилися в телеграм-каналах штабів у Москві, Петербурзі та Єкатеринбурзі. Також про це зазначили на офіційному сайті опозиціонера Навального.

"На жаль, працювати в колишньому форматі ми більше не можемо. Це небезпечно для наших співробітників і наших прихильників", - сказано в заяві, яку опублікували штаби Навального. Через рішення прокуратури організації заморозять свої сторінки в соцмережах.

Нагадаємо, що 23 квітня опозиціонер Олексій Навальний заявив, що припиняє голодування. Адвокати Навального повідомили, що він скаржиться на сильний біль у спині і в ногах. Втім у колонії відмовились запрошувати сторонніх лікарів, а медики з федеральної служби виконання покарань заявили, стан Навального – задовільний. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Наступна публікація