Шторм залишив Шотландію без світла

Дата публікації
Перегляди
891
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шторм залишив Шотландію без світла

Удари стихії привели до значних збоїв у транспортному сполученні. / Фото: stuff.co.nz

У ряді міст відзначені істотні ушкодження інфраструктури, у тому числі, руйнування вітряних млинів і мостів.

Більше 50 тисяч жителів Шотландії залишилися без світла в результаті найпотужнішого шторму, що обрушився в минулий четвер на північну частину Великобританії. Місцями пориви вітру досягали 264 кілометрів у годину. На великих територіях удари стихії привели до значних збоїв у транспортному сполученні.

Внаслідок розгулу стихії було припинено залізничне сполучення між Единбургом й Абердином, Пертом і Данді. Крім того, протягом дня були скасовані кілька десятків авіарейсів в аеропортах Единбурга й Глазго.

У ряді міст відзначені істотні ушкодження інфраструктури, у тому числі, руйнування вітряних млинів і мостів. Пориви вітру, що досягали оцінки в 10 балів по шкалі Бофорта, були зафіксовані й в акваторії Ла-Маншу. Погана видимість значно ускладнювала там рух поромів. На півночі Англії були поширені попередження про можливі повені, на деяких маршрутах були уведені швидкісні обмеження руху поїздів.

До полудня четверга тисячі шотландських шкіл припинили заняття, щоб учні змогли добратися до домівок, не працювали й державні музеї, бібліотеки, університети й спортивні центри, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Три чоловіки, машини яких були знесені вітром у затоплену місцевість, були евакуйовані вертольотами пошуково-рятувальної служби. Поліція рекомендувала жителям Шотландії втриматися від використання транспортних засобів до 14:00 (18:00 за Києвом) п'ятниці. За прогнозами метеорологів, арктичні повітряні маси можуть викликати заметіль, сніжні замети й ожеледь на великих територіях З'єднаного Королівства.

Читайте також:

Шторм зірвав дах з другого за величиною аеропорту Португалії

Над Мексикою пронісся ураган "Джові"

Українські туристи в Анталії бродять по коліно у воді та п'ють в готелях

Шторм залишив Шотландію без світла

Шторм залишив Шотландію без світла
Наступна публікація