Собчак відпустили, а опозиції дозволили "гуляти" Москвою до ранку

Дата публікації
Перегляди
2291
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Собчак відпустили, а опозиції дозволили "гуляти" Москвою до ранку

"Народні гуляння" продовжуються у сквері на Барикадній / Фото: twitter.com/xenia_sobchak

Опозиціонерів на Барикадній охороняє полковник в той час, як ОМОН взагалі роз'їжджається.

Російську телеведучу Ксенія Собчак звільнили після арешту на "масових гуляннях" в центрв Москви.

Про це журналістка написала у своєму твітері. Вона повідомила, що її випустили разом з депутатом Держдуми Дмитром Гудковим.

Водночас поліція спростувала інформацію про затримання депутата. Як заявили в прес-службі ГУ МВС по Москві, політик "сам пройшов за автозаком, в якому перебувала затримана при спробі провести несанкціонований захід Собчак, мабуть, щоб простежити за її доставлянням".

Однак, за словами Гудкова, в районі Нікітських воріт його замкнули в автозаку, де перебувала Собчак, і повезли в одне з ОВС. "Безкоштовно, без квитка", - зазначив депутат у своєму мікроблозі.

Раніше на несанкціонованій акції окрім Собчак був затриманий блогер Олексій Навальний. Після цього координатор "Лівого фронту" Сергій Удальцов запропонував однодумцям зібратися на "Патріарших прудах", тоді ж у ніч на середу був затриманий.

Опозиція збирається "гуляти" всю ніч у сквері

Cтолична поліція витіснила учасників "Народних гулянь" з Патріарших, і вони направилися в інший район Москви.

За інформацією російських ЗМІ, у сквері біля сталінської висотки на Барикадній вулиці зібралося близько 300-400 маніфестантів, які мають намір провести там всю ніч. Серед них, зокрема, Ксенія Собчак і Гудков.

Люди продовжують підходити. Вони заявляють, що мають намір "гуляти по місту до ранку".

Собчак повідомила, щодо людей приїхав полковник, який пообіцяв охороняти маніфестантів та заспокоїв, що їх не будуть розганяти. "ОМОН більше не хоче арештовувати людей", - написала телеведуча у своєму твітері, додавши, що правоохоронці роз'їжджаються.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2291
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація