Киян потішили новим швидкісним трамваєм з кондиціонером (фото)

Дата публікації
Перегляди
3985
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Оновлені вагони досі перебувають у центрі скандалу щодо розтрати бюджетних коштів.

У Києві запустили новий швидкісний трамвай, повідомляє ТСН. Дев'ять красивих, автоматизованих вагонів з кондиціонером перевозять киян за старими цінами.

Оновлений трамвай обладнаний великими вікнами, заїздом для людей з особливими потребами та системою спостереження за дверми - якщо пасажира затисне, двері не закриються.

Поки кияни радіють комфорту на рейках навколо зроблених в Україні (у Києві та Дніпропетровську) вагонів досі розгортається скандал. Кримінальні справи щодо розкрадання коштів на реконструкцію трамваю ще не завершено.

Кожен вагончик потяг із бюджету від 5 до 10 мільйонів гривень. Трамвайні гроші знаходяться під пильною увагою з 2010 року. Тоді завели справу щодо розкрадання бюджету на трамвай на 30 мільйонів гривень. Головним фігурантам справи загрожувало до 12 років ув'язнення. Але 2 місяці тому їх несподівано відпустили під підписку про невиїзд.

Колеги із "Київпастрансу" згадувати дражливої ситуації не хочуть. А голова КМДА Олександр Попов нарікає на правоохоронців.

"Мені дуже прикро, що робота правоохоронних органів досі не завершена вироком суду. Кошти бюджету повернуті, матеріали повернуті. Але сам факт мав місце і його треба юридично з'ясувати в суді", - запевняє Попов.

Поки тягнуться суди, зі швидкісною лінією не припиняються негаразди: то трамваї сходять із рейок, то починають коптити безпосередньо під час презентацій.

Цього разу керівництво "Київпастрансу" запевнило, що все гаразд. Щоправда, у зливу трамвай чомусь їде без двірників.

Киян потішили новими швидкісними трамваями за старими цінами

Киян потішили новими швидкісними трамваями за старими цінами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
3985
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація