Тернопіль бореться за червоні стяги

Дата публікації
Перегляди
1606
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тернопіль бореться за червоні стяги

Фото: Архів

Прокуратура Тернополя виступила на захист права ветеранів на використання символіки років Великої Вітчизняної війни.

Прокурор Тернопільської області опротестував розпорядження голови Тернопільської облради щодо заборони використання символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території області 9 травня.

Про це повідомила прес-служба облпрокуратури у вівторок, 8 травня.

У повідомленні наголошується, що голова облради підписав відповідне розпорядження 7 травня. Документ забороняє, зокрема, використання в День Перемоги символіки СРСР на приміщеннях, будинках і спорудах державної, комунальної та інших форм власності.

"Прокуратурою області перевірено законність вищевказаного та встановлено, що при його підписанні голова облради вийшов за межі своїх повноважень, визначених ст.55 закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", а також порушив вимоги ст.19 Конституції України", - підкреслює прес-служба прокуратури.

Також у прокуратурі нагадали, що право на використання символіки років Великої Вітчизняної війни передбачено законом України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.." (зі змінами та доповненнями) та рішенням Конституційного суду України від 16 червня 2011 року.

Зазначимо, що протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і підлягає обов'язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1606
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація