На Тернопільщині заборонили червоні прапори

Дата публікації
Перегляди
3587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Тернопільщині заборонили червоні прапори

Червоні стяги підпали під заборону на один день Перемоги / Фото: Сегодня

Розпорядженням голови облради заборонено використання комуністичних та нацистських символів на 9 травня.

У День Перемоги 9 травня на території Тернопільської області заборонено використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки.

Відповідне розпорядження підписав голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

У документі зазначається, що розпорядження видане "у зв'язку з можливістю розповсюдження 9 травня на території Тернопільської області символіки неіснуючої тоталітарної держави – СРСР, комуністичної символіки та нацистської символіки, що зумовлює порушення положень статей 5, 20 Конституції України".

У розпорядженні зокрема вказано, що комуністичні та нацистські символи заборонено вивішувати на приміщеннях, будівлях і спорудах державної, комунальної та інших форм власності.

Керівникам правоохоронних органів області Кайда рекомендував 9 травня керуватися цим розпорядженням.

Контроль за його виконанням покладено на заступника голови облради Олега Боберського.

Нагадаємо, 26 квітня депутати Львівської міської ради сьогодні на сесії ухвалили рішення про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста.

3 травня прокурор міста Львів вніс протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років.

У відповідності до ч.3. ст.21 Закону України "Про прокуратуру", протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і він підлягає обов'язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження.

Однак, 8 травня депутати Львівської міської ради о 17.00 зберуться біля Меморіалу "Тюрма на Лонцького" у Львові (пл. Шашкевича), де проведуть сесійне засідання, метою якого "буде ухвалення ще одного рішення про заборону червоних прапоріву Львові".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація