Саша Попова приходить у себе та плаче через незнайомих людей

Дата публікації
Перегляди
4968
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саша Попова приходить у себе та плаче через незнайомих людей

Саша Попова вже не в комі, але її мозок працює ще неповноцінно / Фото: Новости N

Мама Оксани Макар та німецький меценат привезли Саші нове медичне обладнання.

У понеділок, 7 травня пройшло 40 днів від дня смерті Оксани Макар. Цього дня її мама Тетяна Суровицька разом із німецьким меценатом знову навідали лікарню швидкої допомоги, у якій лежить інша жертва насилля з Миколаєва Олександра Попова, повідомляє ТСН.

Лікарі визнають, що їй стає краще, хоча її стан і досі називають тяжким. Те, що зараз відбувається з Олександрою Поповою, у медицині називають "аполічним синдромом". Її мозок працює з порушеннями, але реагує на зовнішні чинники.

"Вона лежить з відкритими очима, вона реагує на навколишній її світ, коли вона побачила сторонніх людей, вона почала плакати. Це теж реакції організму, це вже не можна назвати комою", - розповів головний лікар Лікарні швидкої допомоги Олександр Дем'янов Миколаєва.

Нині ризику для життя Олександри майже немає, запевняють лікарі. Численні переломи загоюються. Легені працюють самостійно. Але ще потрібно змусити повноцінно працювати мозок. Для цього дівчині щодня потрібна нова інформація. Її маму до лікарняної палати тепер пускають щодня.

Нагадаємо, Олександра Попова провела в лікарні вже два місяці. Дівчина стала випадковою жертвою розлюченого незнайомця, який фактично до смерті побив її в парку.

Днями до лікарні, де лежить Попова, привезли обладнання ті, хто раніше опікувався життям загиблої Оксани Макар. Її, днем раніше, також у Миколаєві, зґвалтували та намагалися спалити живцем.

Мати загиблої, Тетяна Суровицька, та меценат із Німеччини Рейко Опитц привезли для Олександри Попової кардіомонітор постійного контролю роботи серця та хірургічний коагулятор, щоб за потреби провести операцію на судинах.

Згодом Опитц обіцяє надати літак, якщо Олександру Попову направлять на лікування за кордон. За кілька днів, консиліум німецьких та українських медиків вирішить, чи доцільно перевозити пацієнтку до центру коми в Німеччині.

Мама Оксани Макар разом із німецьким меценатом навідали Олександру Попову

Мама Оксани Макар разом із німецьким меценатом навідали Олександру Попову

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4968
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація