"Ліверпуль" сповна помстився "Челсі" (відео)

"Ліверпуль" святкує перемогу / Фото: AFP

"Ліверпуль" позбавив "Челсі" шансів пороботися за місце у Лізі чемпіонів.

"Ліверпуль" і "Челсі" зіграли другий матч між собою за чотири дні. І якщо фінальний бій Кубка Англії виявився надзвичайно бойовим, то матч чемпіонату пройшов за повної переваги однієї з команд - "Ліверпуль" переміг з рахунком 4:1.

Цей матч закривав 37-й тур Прем'єр-ліги. Для "Ліверпуля" він не мав турнірного значення, а "аристократи" зберігали шанси поборотися за зону Ліги чемпіонів (турнірна таблиця чемпіонату Англії).

Однак мерсисайдці, обурені несправедливою суботньою поразкою на "Уемблі", зім'яли "Челсі" на "Енфілді", позбавивши їх цих шансів.

З перших хвилин "червоні" обрушили шквал атак на ворота Росса Тернбулла. Але ударам Суареса і Керролла завадило влучності.

"Челсі" ж мовчав до 17-ї хвилини. Після розіграшу кутового Іванович пробив головою і м'яч прийняла на себе поперечина.

Тут же господарі забили. Суарес пролетів по правому флангу, увірвався в штрафний майданчик і від лицьової лінії пробив в Ессьєна, від якого м'яч відскочив у ворота.

На 25-й хвилині "Ліверпуль" подвоїв перевагу. Джон Террі послизнувся, дозволивши Джордану Хендерсону втекти на побачення з голкіпером і переграти його обвідним ударом.

На 28 хвилині після подачі кутового Керролл скинув м'яч на Аггера, а той кивком голови відправив м'яч у сітку.

Згодом після ударів "аристократа" Фернандо Торреса і "мерсисайдця" Стюарта Даунінга м'яч потрапив у поперечину.

А в компенсований до тайму час Даунінг ще раз пробив у каркас воріт, не реалізувавши пенальті за фол Івановича проти Керролла.

На початку другого тайму "сині" відіграли один гол. Малуда навісив зі штрафного, а Рамірес несподівано для Рейни скинув м'яч животом у ворота.

Та останнє слово було за господарями. На 61-й хвилині грубої помилки припустився Тернбулл. Вибиваючи м'яч від своїх воріт, він віддав пас Джонджо Шелві, а той сповна скористався подарунком.

4:1 - помста вийшла солодкою.

"Ліверпуль" завершить чемпіонат в Уельсі, а "Челсі" прийматиме блекберських "бродяг", які вже вилетіли у Чемпіоншип-лігу. Та головний матч сезону "аристократи" зіграють 19 травня у Мюнхені - це буде фінал Ліги чемпіонів проти "Баварії".