Справу про замах на Чубайса повернули до суду

Обвинувачених у замаху на Чубайса помилували, проте після повторного розслідування їх справу повернули до суду.

Слідче управління Слідчого комітету прокуратури (СКП) РФ завершило повторне розслідування кримінальної справи про замах на Анатолія Чубайса.

Справа відносно Володимира Квачкова і трьох інших обвинувачених знову передана до суд.

Як заявили представники СКП, в ході другого розслідування слідчі встановили, що Іван Миронов, Володимир Квачков, Роберт Яшин і Олександр Найдьонов з метою теракту і замаху на життя Чубайса створили організовану злочинну групу.

Слідство пов'язує злочин з неприязню обвинувачених до голови правління РАО "ЕЕС Росії" на ґрунті екстремістських поглядів. Прокуратура Московської області затвердила обвинувальний висновок слідчих.

Замах на Анатолія Чубайса був зроблений 17 березня 2005 року. На шляху кортежу керівника холдингу спрацював вибуховий пристрій потужністю більше 11 кілограм в тротиловому еквіваленті. Крім того, автомобіль Чубайса і супроводжуюча машина були обстріляні з автоматичної зброї.

Через декілька днів після замаху були затримані полковник ГРУ у відставці Володимир Квачков, і колишні військовослужбовці 45-го полку ВДВ Роберт Яшин і Олександр Найдьонов. Івана Миронова затримали в грудні 2006 року.

У червні 2008 року колегією присяжних Мосміськсуду по справі про замах був винесений виправдувальний вердикт, і обвинувачених звільнили. Згодом Верховний суд РФ відмінив це рішення, і справа була повернена в прокуратуру. Повідомляється, що прокуратура об'єднала справу Миронова із справою відносно інших трьох підозрюваних.

Читайте також:

На Одещині скоєно замах на лідера місцевих регіоналів

Євкуров: Тим, хто на мене зробив замах, уже "оторвали бошки"

Скоєно замах на колишнього президента Афганістану

Невідомі скоїли замах на керівника "Арселор Міталл"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: