США планують запровадити санкції проти держборгу Росії

Нові обмеження можуть запровадити через отруєння Скрипалів.

Сполучені Штати Америки готують нові санкції проти Росії. Відповідний законопроект з'явився у базі документів американського Конгресу.

Документ передбачає заборону на будь-які фінансові операції, пов'язані з державним боргом Росії. Обмеження також будуть стосуватися угод з цінними паперами, які випустили російські Центробанк, Фонд національного добробуту і Федеральне казначейство.

Окрім того, санкції можуть торкнутися головних російських банків - Сбербанку, ВТБ, Газпромбанку та інших.

У тексті документу мовиться, що нові антиросійські санкції наберуть чинності не пізніше 60 днів від їх ухвалення.

Ці обмеження вводяться через ймовірну причетність Росії до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Британії.

ВідеоЗвинувачені в агресії проти України та Сирії російські олігархи втрачають мільярди через санкції США

Обвал російських компаній - нова ціна, в яку олігархам обходиться війна в Україні та Сирії. Тепер вже зі свого, не з бюджетного кармана. Найбільш адресні і болючіші санкції з усіх, що американці запроваджували проти Кремля, прийшлися по внутрішньому колу друзів Путіна.

Звинувачені в агресії проти України та Сирії російські олігархи втрачають мільярди через санкції США

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже перевищив позначку в 76 рублів вперше за майже два роки.

Залиште свій коментар