Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США планують запровадити санкції проти держборгу Росії

Нові обмеження можуть запровадити через отруєння Скрипалів.

Сполучені Штати Америки готують нові санкції проти Росії. Відповідний законопроект з'явився у базі документів американського Конгресу.

Документ передбачає заборону на будь-які фінансові операції, пов'язані з державним боргом Росії. Обмеження також будуть стосуватися угод з цінними паперами, які випустили російські Центробанк, Фонд національного добробуту і Федеральне казначейство.

Окрім того, санкції можуть торкнутися головних російських банків - Сбербанку, ВТБ, Газпромбанку та інших.

У тексті документу мовиться, що нові антиросійські санкції наберуть чинності не пізніше 60 днів від їх ухвалення.

Ці обмеження вводяться через ймовірну причетність Росії до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки у Британії.

ВідеоЗвинувачені в агресії проти України та Сирії російські олігархи втрачають мільярди через санкції США

Обвал російських компаній - нова ціна, в яку олігархам обходиться війна в Україні та Сирії. Тепер вже зі свого, не з бюджетного кармана. Найбільш адресні і болючіші санкції з усіх, що американці запроваджували проти Кремля, прийшлися по внутрішньому колу друзів Путіна.

Звинувачені в агресії проти України та Сирії російські олігархи втрачають мільярди через санкції США

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже перевищив позначку в 76 рублів вперше за майже два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції