Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США подовжили санкції проти Ірану

Санкції не пов’язані із програмою мирного атома Ірану.

Президент США Дональд Трамп продовжив на рік дію санкцій проти Ірану.

Відповідний указ оприлюднив Білий дім, - пише Укрінформ.

«Дії та політика уряду Ірану, включаючи розвиток програми балістичних ракет, підтримку міжнародного тероризму та порушення прав людини, продовжують являти незвичайну та надзвичайну загрозу національній безпеці, зовнішній політиці та економіці Сполучених Штатів", - йдеться в документі.

Тому Трамп "подовжив на один рік національний надзвичайний стан стосовно Ірану", встановлений указом №12957 ще в 1995 році.

Проте американський президент визнав, що ядерна угода з Тегераном забезпечила виробництво виключно мирного атому в Ірані.

"Й хоча ці заходи суттєво змінюють нашу санкційну політику, всеохопні санкції, що не стосуються ядерної зброї Ірану, залишаються чинними", - зауважив президент США.

Договір щодо ядерної програми Ірану було укладено за президентства попереднього президента США Барака Обами у липні 2015 року.

Іран з одного та представники США, Німеччини, Франції, Великобританії, Росії та Китаю з іншого боку, домовилися, що Тегеран суттєво урізає свою ядерну програму в обмін на скасування економічних санкцій. Утім, після приходу до влади у США президент Дональд Трамп взяв курс на перегляд ядерної угоди з Іраном, яку він неодноразово називав "найгіршою в історії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції