Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розенко не бачить підґрунтя для введення місії ОБСЄ на Закарпаття

За його словами, всі заяви сусідніх країн, зокрема Угорщини, пов'язані з їхньою внутрішньополітичною боротьбою. 

Віце-прем'єр Павло Розенко переконаний, що підстав для введення спостережної місії ОБСЄ на Закарпаття не існує.

Про це пише "Новое время".

За його словами, всі заяви сусідніх країн, зокрема Угорщини, пов'язані з їхньою внутрішньополітичною боротьбою. 

"Україна як демократична держава не боїться ніяких моніторингів, але, чесно кажучи, відверто вам скажу, ніяких підстав для введення якогось особливого режиму в Україні, зокрема в мовному питанні, я особисто не бачу. Я не бачу ніяких загроз мовам національних меншин ні з боку українського законодавства, ні з боку державних або місцевих органів влади", -  йдеться у повідомленні.

За його словами, всі заяви сусідніх країн, зокрема Угорщини, пов'язані з їхньою внутрішньополітичною боротьбою, а також гібридною війною Росії. Саме РФ формує негативне ставлення європейців до України і витрачає величезні гроші на цей процес, - зауважив Розенко.

ВідеоВ СБУ заявляють про масштабні російські диверсії, аби зіпсувати відносини із Румунією та Угорщиною

12 спроб провокацій на Буковині та Закарпатті зафіксували тільки в лютому. Усі ниточки привели до спецслужб країни-агресора. Зокрема, вийшли на росіянина Давида Пономарьова, який шукав виконавців диверсій у регіонах. Нині відомо, що за гроші пропонував спалити дві румунські школи у Чернівецькій області та Будинок товариства угорської культури на Закарпатті.

В СБУ заявляють про масштабні російські диверсії, аби зіпсувати відносини із Румунією та Угорщиною

Нагадаємо, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто стверджує, що ОБСЄ повідомила його про відкриття спостережної місії на Закарпатті. Глава МЗС Угорщини стверджує, що Генеральний секретар ОБСЄ та Верховний комісар з прав людини вкрай позитивно відреагували на прохання надіслати моніторингову місію ОБСЄ на Закарпаття. 

Речник Закарпатської ОДА Ярослав Галас у відповідь на це заявив, що до них не надходило пропозицій про відкриття офісу місії ОБСЄ. Він також додав, що, можливо, погодження такого не потрібно, однак "до відома вони б мали поставити" адміністрацію. За словами речника, найближчий офіс місії ОБСЄ розташований у Івано-Франківську.

Залиште свій коментар

Вибір редакції