Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна оштрафувала російські авіакомпанії на 5 млрд грн

Під фінансові санкції потрапили понад 40 компаній.

Російські авіакомпанії оштрафовані на 5,44 млрд грн за порушення повітряного простору України, зокрема, літаючи до анексованого Криму.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Державну авіаційну службу України.

У відомстві зазначили, що за кожне порушення повітряного простору до компаній-порушників застосовувалися штрафи в розмірі 136 тис. грн. Починаючи з 2015 року, накладено декілька тисяч штрафів. Під них потрапили понад 40 російських авіакомпаній, серед яких "Аерофлот", "Саратовські авіалінії" та інші.

Для стягнення штрафів Державіаслужба звертається в українські суди. Після розгляду позовів в Україні відомство буде звертатися в міжнародні суди.

Нагадаємо, 25 листопада 2015 року Україна ухвалила рішення про заборону на всі транзитні прольоти для всіх російських авіакомпаній.

Через заборону транзиту російським літакам над територією України втрати держпідприємства з обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") можуть скласти до 25-30 млн євро на рік.

 Із 25 жовтня 2015 року Україна та Росія ввели санкції та заборонили одна одній здійснювати рейси в свої країни. Україна ввела санкції проти 29 авіакомпаній (27 російських і дві "віджаті" Росією в Криму), зокрема, через те, що вони здійснюють польоти до окупованого Криму, а також у разі, якщо вони везуть товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових. Москва ввела дзеркальні санкції, але не пояснила причину. Тоді Київ узагалі заборонив усім російським авіакомпаніям літати до України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції