Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокуратура зупинила розслідування справи Саакашвілі

Правоохоронців Нідерландів просять надати правову допомогу.

Генеральна прокуратура України призупинила розслідування кримінального провадження щодо лідера “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі.

Про це у понеділок повідомив речник відомства Андрій Лисенко.

За його словами, ГПУ направила до Нідерландів запити про надання міжнародної правової допомоги для виконання процесуальних та слідчих дій за участі Саакашвілі. До отримання результатів цієї допомоги розслідування зупинено.

Стосовно соратника Саакашвілі - Северіона Дангадзе - розслідування триває. Речник Генпрокуратури запевняє, що перебіг розслідування справи Саакашвілі “не може негативно вплинути на повноту досудового розслідування інших злочинів та судового розгляду”.

Слідчим відділом ГУ СБУ у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за...

Опубліковано Андрієм Лисенком 12 березень 2018 р.

Як відомо, Генпрокуратура звинувачує Міхеіла Саакашвілі в отриманні від бізнесмена-втікача Сергія Курченка гроші на свою діяльність в Україні. Це Юрій Луценко доводив, демонструючи аудіозапис нібито розмови між Курченком і Саакашвілі.

12 лютого 2018 року Саакашвілі затримали у ресторані Києва.  У Держприкордонній службі згодом заявили, що лідера РНС видворили до Польщі, яка прийняла Саакашвілі за процедурою реадмісії. Звідти Саакашвілі прилетів до Нідерландів, де планував зустрітися з родиною та оформив там посвідчення особи, що дає йому право на проживання та роботу в Євросоюзі.

21 лютого лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.

2 березня Верховний Суд України продовжить розгляд позову Саакашвілі до президента Петра Порошенка щодо позбавлення українського громадянства.

ВідеоСаакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 2021-го року

Заборона поширюється на усі пункти пропуску на кордоні. Про це повідомив сам Саакашвілі, оприлюднивши у соцмережі відповідь прикордонників на запит його адвоката. 12-го лютого Саакашвілі затримали у київському ресторані та депортували до Польщі.

Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 2021-го року

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції