США провели військові навчання, імітуючи ядерну війну з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Штати відповідали б ядерною зброєю в разі атаки на Європу.

У США пройшли військові маневри, за сценарієм яких Росія завдає ядерний удар по об'єкту НАТО в Європі.

Про  це 21 лютого на брифінгу повідомив представник Пентагону.

За його словами, були "невеликі навчання", сценарій яких передбачав непередбачувану ситуацію в Європі, за якого розпочалась війна з Росією. Російська сторона вирішує задіяти ядерну зброю малої потужності проти об'єкта, розташованого на території Північноатлантичного альянсу.

"Потім починається розмова, яка була б у цьому разі спершу з міністром оборони, а потім, наприкінці, з президентом, щоб вирішити, яку давати відповідь", - розповів представник міністерства оборони США.

На запитання про дії США у відповідь у Пентагоні не кажуть, які кроки застосували б конкретно.

"Відповідь США була б. Не буду про це говорити, але це була б обмежена відповідь", - сказав він.

Представника Пентагону попросили уточнити, чи був би ядерний удар.

"Вони здійснюють напад на нас із застосуванням ядерної зброї малої потужності. Так що під час навчань ми симулювали відповідь з використанням ядерної зброї", - заявив представник військового відомства.

Нагадаємо, 3 грудня на саміті в Лондоні американський президент Дональд Трамп, коментуючи свої погляди на відносини НАТО з Росією, заявив, що Сполучені Штати добре ладнають із російською стороною. Він вважає, що хороших відносин між обома країнами хочуть і росіяни. А також додав, що РФ прагне укласти нову угоду, яка стосується контролю над озброєннями і ядерною зброєю, до угоди нібито хоче долучитися і Китай.

Відео Путін зізнався, що на полігоні під Сєверодвінськом розробляли ядерні ракети

Нові подробиці ядерного вибуху під російським Сєверодвінськом. Путін вперше визнав, що на полігоні проводили випробування надпотужної ракетної установки. Господар Кремля висловився під час вручення сім'ям загиблих посмертних орденів за мужність. За словами російського президента, п'ятеро загиблих дослідників були причетні до ядерних розробок, які не мають аналогів у світі і які "зможуть забезпечити суверенітет та безпеку Росії на десятиліття вперед".  

Путін зізнався, що на полігоні під Сєверодвінськом розробляли ядерні ракети

Залиште свій коментар

Вибір редакції