Трамп вважає, що США ладнають з Росією і готові до нової "ядерної угоди"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, подібні погляди має і Макрон.

Американський президент Дональд Трамп, коментуючи свої погляди на відносини НАТО з Росією, заявив, що Сполучені Штати добре ладнають із російською стороною. Він вважає, що хороших відносин між обома країнами хочуть і росіяни. 

Про це заявив Трамп під час зустрічі з президентом Франції Емануелем Макроном на полях саміту в Лондоні, передає CNN.

"Я думаю, що ми ладнаємо з Росією", - сказав американський президент.

При цьому, Трамп повернувся до Макрона і сказав, що їх погляди з цього приводу подібні. Також американський лідер зауважив, що така ідея, про тісніші відносини з РФ, сподобалася його прибічникам. Свої ідеї він повідомив американцям під час передвиборчих мітингів.

"Я думаю, що російський народ теж хотів би це побачити", - додав Трамп, натякаючи на тісніші зв'язки з РФ.

Крім того, він додав, що мета Альянсу може бути значно потужнішою. "Мета НАТО може бути набагато більшою, і я думаю, що ми продемонстрували цю гнучкість за останні кілька років", - сказав Дональд Трамп.

Під час розмови Трамп розповів, що РФ прагне укласти нову угоду, що стосується контролю над озброєннями і ядерною зброєю, до угоди нібито хоче долучитися і Китай. Американський президент звинуватив Росію в порушенні попереднього укладеного Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРМСД) і саме цим пояснив його розрив. 

"Ми розірвали договір, тому що його не виконувала інша сторона. Але вони хочуть укласти договір, як і ми з вами, і я думаю, що це було б добре. Вважаю, що це одна з найважливіших речей, які ми можемо зробити, чесно кажучи", - сказав Трамп.

Нагадаємо, Еммануель Макрон закликав до реформування НАТО, оскільки організація страждає на "смерть мозку". Президент нарікає, що США демонструють ознаки "повернення спиною до нас". Про це, мовляв, свідчить раптове рішення президента Дональда Трампа вивести війська з північно-східної Сирії без консультацій із союзниками. Цей крок став неочікуваним для провідних європейських держав НАТО - Франції, Великої Британії та Німеччини - і проклав шлях для Туреччини, іншого члена НАТО, розпочати транскордонну військову операцію, спрямовану проти сил сирійських курдів. Водночас Макрон заперечив нездатність НАТО реагувати на наступ Туреччини і заявив, що настав час Європі перестати діяти як молодший союзник США, коли справа стосується Близького Сходу. 

Раніше президент Франції Еммануель Макрон заявляв, що його країна не зацікавлена в ізоляції Росії. Він казав, що Франція має переглянути відносини з Росією. На його думку, це один із пріоритетів зовнішньої політики країни. Він також вважає, що нові санкції проти Росії "не в наших інтересах".

Відео Макрон та Путін обговорили підготовку до проведення зустрічі у "нормандському форматі"

Президенти Франції і Росії напередодні ввечері мали телефону розмову. Говорили передусім про ситуацію в Сирії. На сайті Єлисейського палацу про розмову про Україну лише одне речення, в кінці прес-релізу. Кремлівські ЗМІ наголошують, що дзвінок відбувся за ініціативи французької сторони.  

Макрон та Путін обговорили підготовку до проведення зустрічі у "нормандському форматі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції