США та Росія створять спільну групу з кібербезпеки

Про співпрацю домовилися Трамп і Путін.

Найближчим часом США та Росія створять спільну групу з кібербезпеки для боротьби з хакерськими атаками. Про це під час зустрічі в німецькому Гамбурзі в рамках саміту G20 домовилися президенти Дональд Трамп і Володимир Путін.

Сторони також обговорили питання можливого втручання РФ у минулорічні президентські вибори в США. Про це пише УНІАН.

"Президент США порушив питання, ми обговорювали це питання. Це було не одне питання, їх було багато, він приділив цьому багато уваги. Наша позиція добре відома, і я її виклав - немає ніяких підстав вважати, що Росія втручалася у виборчий процес США", - сказав Путін.

Робоча група з кібербезпеки, яку створять РФ і США, виключить у майбутньому будь-які спекуляції на цю тему, наголосив Путін.

"Що важливо - це те, що ми домовилися про те, що ситуації невизначеності, особливо в майбутньому, не повинно бути в цих сферах. До речі, я сказав на останній сесії (G20) - це має пряме відношення до кіберпростору, до інтернет-ресурсів. Ми домовилися з президентом Сполучених Штатів про те, що ми створимо робочу групу і будемо разом працювати над тим, як спільно контролювати безпеку у сфері кіберпростору, як забезпечити безумовне дотримання міжнародних правових норм у цій сфері, як не допускати втручання у внутрішні справи іноземних держав, перш за все, в цьому випадку йдеться про Росію і США", - сказав Путін.

Нагадаємо, зустріч Путіна і Трампа відбулася 7 липня на полях саміту "Великої двадцятки" в Гамбурзі. Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Трамп на зустрічі з Путіним торкнувся теми російського втручання у президентські вибори в США у 2016 році, але російський лідер відкинув можливість втручання з боку РФ.

Трамп і Путін. Перше рукостискання

Оцініть міміку Трампа та Путіна під час першого публічного рукостискання. Більше дивіться тут: https://tsn.ua/politika/u-merezhi-z-yavilosya-pershe-video-zustrichi-trampa-ta-putina-pid-chas-g20-957752.html

Опубліковано ТСН 7 липня 2017 р.

ВідеоТрамп та Путін вперше зустрілися на саміті "Великої 20"

Залиште свій коментар