Путін побачив "двох Трампів" на саміті G20

За словами росіянина, телевізійний образ президента США та живий Трамп дуже відрізняються.

В особистому спілкуванні президент США Дональд Трамп справляє інакше враження, ніж його телевізійний образ. Про це заявив російський лідер Володимир Путін за підсумками першої зустрічі з американським колегою на саміті G20 у німецькому місті Гамбург.

"Трамп телевізійний дуже сильно відрізняється, - заявив президент РФ. "Особисті взаємини, я вважаю, встановлені", - додав він.

Фотогалерея Фірмові ліщата Трампа і задумливий Путін. Фото першої зустрічі президентів (16 фото)

За словами Путіна, Трамп неодноразово говорив про можливий російський вплив на вибори в США. "Він ставив це запитання, ми обговорювали це питання. Це було не єдине питання, він приділив багато уваги", - визнав господар Кремля. При цьому Путін наголосив, що позиція РФ залишається незмінною. "Немає ніяких підстав вважати, що Росія втручалася у вибори", - заявив він.

Також Путін висловив надію, що майбутні його зустрічі з Трампом будуть не менш продуктивними. "Мені здається, якщо так ми будемо будувати відносини, як йшла наша розмова, можливо, зможемо відновити хоча б той рівень взаємодії, що нам необхідний", - підсумував російський президент.

ВідеоТрамп та Путін вперше зустрілися на саміті "Великої 20"

Залиште свій коментар