Київ активно та успішно торгує русофобією – Путін

Російський президент озвучив чергові звинувачення на адресу української влади.

Україна та Росія мають об'єднатися, однак цьому заважає київська влада та її політична підтримка з Заходу. Таку тезу озвучив президент Росії Володимир Путін на прес-конференції, присвяченій підсумкам його участі в саміті G20, що відбувся в німецькому місті Гамбург.

Лідер РФ вважає, що його країна та Україна мають оберігати зв'язки, котрі залишилися внаслідок періоду СРСР, і будувати економічний розвиток на основі кооперації, єдиної інфраструктури, єдиної енергетичної системи тощо. Але перешкодою цьому нині є позиція офіційного Києва, котрий робить ставку на євроінтеграцію України.

Фотогалерея Фірмові ліщата Трампа і задумливий Путін. Фото першої зустрічі президентів (16 фото)

"На жаль, наші сьогоднішні українські колеги вважають за необхідне цим знехтувати. У них залишився один товар, яким вони успішно торгують. Це русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України, розтягування двох народів і двох держав. Комусь це подобається на Заході, хтось вважає, що неможна ні в якому разі допустити зближення на будь-якому ґрунті Росії і України, тому сьогоднішнє українське керівництво активно і не без успіху торгує цим товаром", - вважає Путін.

При цьому російський президент висловив надію, що так триватиме не завжди. "Я думаю, що це колись закінчитися. Ми, в усякому разі, зацікавлені, щоб така ситуація закінчилася якнайшвидше", - заявив він.

Як уже повідомлялося, Путін також заявив про буцімто спільність інтересів народів України та Росії, однак наголосив, що позиція офіційного Києва стоїть на перешкоді цим інтересам.

ВідеоУкраїна стала головною темою під час переговорів нового президента Франції із Путіним

Залиште свій коментар