Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд Пакистану скасував смертний вирок Мушаррафа

Колегію, яка винесла смертний вирок, визнали неконституційною.

Високий суд Лахору визнав неконституційним створення спеціальної колегії, яка слухала справу експрезидента Пакистану Первеза Мушаррафа, та скасував винесений нею вирок про смертну кару. Про це інформагентство AFP повідомило у своєму Twitter.

Таке рішення викликало хвилю обурення у соціальних мережах. "Вперше в нашій історії суд наважився засудити диктатора за порушення конституції. Сьогодні цей суд сам визнано неконституційним", - написав користувач Амма Алі Джан.

"Стільки марно втраченого часу і ресурсів, а рішення просто скасоване! Цій країні потрібна повна реформа!" , - зазначив інший користувач.

"Вищий суд Лахору – саме те місце для звернення кожного злочинця", - додав Рана Усмар.

Нагадаємо, 17 грудня 2019 року колишнього президента Пакистану засудили до смертної кари. Суд у складі трьох суддів засудив генерала до кримінальної відповідальності у справі про державну зраду, яка ставилася йому від 2013 року. Двоє проголосували за страту, третій - проти.

 

Звинувачення пов'язане з призупиненням дії конституції країни Мушаррафом 2007 року, коли він ввів надзвичайний стан, щоб подовжити термін своїх повноважень. Зараз колишній військовий начальник перебуває в Об'єднаних Арабських Еміратах. 

Зазначимо, що Мушарраф прийшов до влади 12 жовтня 1999 року в результаті державного перевороту, який стався за 17 годин. Він займав пост президента від 2001 до 2008 рік.

Відео Пакистанський політик оконфузився під час трансляції брифінгу

Під час трансляції брифінгу автор прямого ефіру випадково увімкнув у смартфоні котячий фільтр - наживо над головою політика з’явилися рожеві вуха та вуса. За кілька хвилин після того, як користувачі помітили міністра із котячим виглядом, відео трансляції видалили.  

Пакистанський політик оконфузився під час трансляції брифінгу

Залиште свій коментар

Вибір редакції