Принци Гаррі та Вільям відреагували на інформацію про їхні зіпсовані стосунки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Герцоги випустили спільну заяву щодо їхніх взаємин.

Принци Великої Британії Вільям та Гаррі спростували новину видання Times про те, що вони стали чужими одне одному і що їхні стосунки зіпсовані.

Брати випустили спільну офіційну заяву, у якій назвали інформацію помилковою.

Як повідомляє видання Independet, у заяві монархів йдеться про те, що новина, опублікована у виданн,і є "образливою" та "шкідливою".

"В британській газеті сьогодні прозвучала брехлива історія, яка розповідає про стосунки між герцогом Сассексським і герцогом Кембриджським. Для братів, які так глибоко опікуються проблемами, пов'язаними з психічним здоров'ям, використання мови підбурювання таким чином образливе і потенційно шкідливе", - заявили принци.

Зауважимо, що інформація про зіпсовані стосунки між братами з'явилася після того як принц Гаррі та Меган заявили про вихід із королівської родини.

Нагадаємо, сьогодні, 13 січня, у Букінгемському палаці вирішили екстрено провести переговори щодо цієї ситуації, у яких візьмуть участь королева Єлизавета, Чарльз, Вільям та Гаррі. Вони мають передивитись низку можливостей для роду Сассексів, зважаючи на те, що Гаррі та Меган відступають від обов’язків старших у роді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції