Сюжет на телебаченні США про "злого Обаму" шокував Інтернет

Комедійний ролик, що триває 15 секунд, був показаний в ефірі популярної передачі The Tonight Show з ведучим Джеєм Ліно.

 Американський телеканал NBC продемонстрував відеоролик про президента США в гніві: Барак Обама виступає на прес-конференції, закінчує ії, покидає трибуку і хвацько вибиває двері ногою. Відео облетіло Інтернет та шокувало глядачів, багато з яких не зразу зрозуміли, що це пародія.

Комедійний ролик, що триває 15 секунд, був показаний в ефірі популярної передачі The Tonight Show з ведучим Джеєм Ліно. Проте багато глядачів в Інтернеті не збентежив навіть закадровий сміх, що супроводжує відео в кінці.

Як повідомляється, навіть деякі журналісти піддалися на обман - настільки якісно зроблений монтаж. При першому перегляді ні на секунду не можна запідозрити, що запис є підробкою.

Втім, в Інтернеті дуже скоро вказали на межу, що відокремлює реальну частину виступу Обами від змонтованої - це лінія на темно-синьому прапорі з гербом США по ліву руку від президента.

Приблизно з 10-ї секунди відео, як раз коли Обама прощається з журналістами і сходить з трибуни, уважному глядачеві ця межа стає помітною.Особливо добре вона помітна в нижній частині прапора.

Зазначимо, один справжній курйоз, пов'язаний з Обамою і дверима, стався в січні 2009 року - незабаром після його вступу на посаду. Фотографи відобразили, як новоспечений господар Білого дому переплутав вікно з дверима, спробувавши увійти через нього в Овальний кабінет.

Читайте також:

Обама розбив губу на баскетболі: наклали 12 швів

Бабуся Обами помолилася про перехід онука в іслам

Обама написав книгу для своїх дочок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: