Тисячі росіян вийшли мітингувати проти Путіна

Тисячі росіян вийшли мітингувати проти Путіна

Мітингувати проти Путіна в Москві вийшли від 8 до 30 тисяч людей / Фото: AFP

В центрі російської столиці зібралися люди з плакатами на кшталт "Один грамм никотина убивает лошадь. Один Путин - всю Россию".

У Москві тисячі росіян, не згодних з результатами виборів президента Росії, зібралися на Новому Арбаті на черговий мітинг "За чесні вибори".

Лідери опозиції заявили, що в акції беруть участь близько 30 тисяч людей, журналісти повідомляють про понад 20 тисяч присутніх.

Водночас, за оцінками поліції, демонстрантів набагато менше – лише 8 тисяч.

Дивіться фото: Опозиція в Москві прийшла сказати Путіну "Goodbye"

"Що стосується заяви Сергія Удальцова про те, що зібралися близько 30 тисяч людей, то ймовірно, з незрозумілих причин у нього четвериться в очах", - зазначили в правоохоронних органах.

Місце проведення акції загороджено тимчасовим металевим парканом. Вхід здійснюється тільки після проходження через металошукачі. По периметру стоять багато поліцейських. Місце мітингу патрулює поліцейський гелікоптер.

Багато учасників акції тримають прапори російських опозиційних рухів і партій, а також плакати: "Путин, ты отнял у народа суд. Верни", "Еще 12 лет? Спасибо, нет!", "Против чуровской математики", "Вождизм в могилу", "Ваши лучшие годы заберет Путин", "Один грамм никотина убивает лошадь. Один Путин - всю Россию. Пора завязывать с вредными привичками" та інші.

Також учасники мітингу тримають у руках білі квіти і білі стрічки, на деяких з яких написано: "За Россию без Путина".

На мітингу повинні виступити Сергій Удальцов, Борис Нємцов, Ксенія Собчак, Максим Віторган та інші. До початку мітингу з динаміків на сцені звучали пісні Девіда Боуї, гуртів U2, "Гражданская оборона" і "Сплин".

Повʼязані теми:

Наступна публікація