У ГПУ похвалилися, що посадили більше чинних чиновників, ніж колишніх

Дата публікації
Перегляди
2082
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ГПУ похвалилися, що посадили більше чинних чиновників, ніж колишніх

Ренат Кузьмін наголосив, що за старим КПК були засуджені тисячі українців / Фото: phylloscopus.livejournal.com

Ренат Кузьмін зазначив, що "десятки тисяч українців" були засуджені так само, як і Юлія Тимошенко.

Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що за останні два роки правоохоронні органи притягнули до кримінальної відповідальності більше урядовців і чиновників чинної влади, ніж чиновників колишніх урядів.

"Чинних чиновників притягнуто до відповідальності набагато більше, ніж колишніх", - наголосив Кузьмін в інтерв'ю ВВС Україна.

Як приклад він навів справу колишнього глави Держкомітету фінансових послуг Василя Волги, який був притягнений до відповідальності за організацію отримання хабарів від підприємців.

"Декілька заступників міністрів, голів комітетів, прокурори, судді, працівники міліції притягаються до відповідальності, заарештовуються, перебувають вже у місцях позбавлення волі. І це нікого не бентежило, і ви, журналісти, не запитуєте і не згадуєте про них. Але це такі ж люди, як і представники опозиції", - зазначив Кузьмін.

"Ми ж не будуємо вільну демократичну Україну тільки для однієї людини - Юлії Тимошенко. Ми її будуємо для усього українського народу", - додав він.

Кузьмін визнав, що чинний Кримінально-процесуальний кодекс (ухвалений у 1961 році) є застарілим, але звернув увагу, що з 2005 по 2010 рік, коли при владі перебував президент Віктор Ющенко, за цим кодексом було засуджено 907 тисяч українців.

"Саме за цим кодексом протягом усіх років української демократії сотні, тисячі, десятки тисяч українців були засуджені так само, як і Юлія Тимошенко. І, до речі, чиновники – представники чинної влади - також за ним були засуджені", - наголосив заступник генпрокурора.

Зазначимо, що зараз в Україні підготовлено проект нового Кримінально-процесуального кодексу. Як очікується, у березні КПК буде ухвалений Верховною радою і підписаний президентом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2082
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація