Трамп планує створити план припинення кібератак на США

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трамп планує створити план припинення кібератак на США

Reuters

Безпека Америки буде його "пріоритетом номер один", - переконує новообраний президент США.

Новообраний президент Дональд Трамп прийняв рішення призначити команду для розробки впродовж 90-денного періоду плану протистояння та припинення кібератак на США.

Про це інформує Укрінформ.

"Я призначу команду, яка протягом 90 днів з моменту мого вступу на посаду розробить мені план", - заявив президент.

Новообраний президент також пообіцяв, що через два тижні, коли він прийме присягу, безпека Америки буде його "пріоритетом номер один".

Раніше новобраний президент США Дональд Трамп обіцяв, що інформація щодо втручання Росії у президентські вибори США стане відомою 3 або 4 січня. Сам же обраний президент сумнівається, що російські хакери причетні до зломів комп'ютерних мереж політичних організацій у США під час виборчої кампанії.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року США ввели нові санкції проти Росії у зв'язку кібератаками, які вплинули на процес виборів президента США.

У списку санкцій - начальник Головного управління Генштабу ЗС РФ (ГРУ) Ігор Коробов, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гизунов та Ігор Костюков, а також хакери Білан Олексій та Євген Богачов.

Крім того, США видворили 35 російських дипломатів та їхні сім'ї. Також влада США закрила дві російські дипмісії в Нью-Йорку та Меріленді через підозру у шпигунстві.

Раніше в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, щоб допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон.

Голова Національної розвідки США заявив, що Росія є загрозою національним інтересам Штатів

Голова Національної розвідки США заявив, що Росія є загрозою національним інтересам Штатів

Наступна публікація