Трамп продовжив надзвичайний стан у США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Терористична загроза зберігається.

Режим надзвичайного стану в США, введений після терактів 11 вересня 2001 року, продовжено ще на один рік. Указ про це підписав президент Дональд Трамп, повідомляється в понеділок, 10 вересня, на сайті Білого дому.

«Оскільки терористична загроза зберігається, режим НС, оголошений 14 вересня 2001 року, а також повноваження влади, запроваджені для вирішення проблеми, повинні продовжувати діяти після 14 вересня 2018 року», — пояснюється в тексті заяви.

11 вересня 2001 року в США відбувся найбільший теракт в сучасній історії. Два пасажирські літаки врізалися у вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, третій впав на будівлю Пентагону, і ще один розбився в околицях міста Шанксвілл, штат Пенсільванія. В результаті загинули близько трьох тисяч чоловік, не рахуючи 19 терористів, ще більше чотирьох тисяч отримали поранення.

ВідеоУ Нью-Йорку відкрили станцію метро, зруйновану під час теракту 11 вересня

Потяг у нове життя. У Нью-Йорку відкрили станцію метро, яку 17 років тому зруйнував теракт. Увесь цей час вона була похована під уламками двох веж Всесвітнього Торгового центру, у які влучили літаки терористів. Під час терактів 11 вересня загинули майже 3 тисячі осіб, постраждалих було вдвічі більше. Три роки тому станцію все ж взялися відбудувати - замінили 365 метрів колії та звели нову стелю.

У Нью-Йорку відкрили станцію метро, зруйновану під час теракту 11 вересня

Залиште свій коментар

Вибір редакції